Hakkımızda

AKA Danışmanlık, 10 yıllık deneyiminden güç alarak gayrimenkul ve perakende sektöründe öncü bir yaklaşım ve yaratıcı çözümleriyle, yarının başarısı için bugünden çözümler öneriyor. Bu doğrultuda, Profesyonel yönetim danışmanlığı hizmetleriyle yatırımlarınıza değer katar ve doğru yönetimle riski sıfırlar!
İş dünyasının karmaşık zorluklarını çözmek için uzmanlığımızı kullanarak, her adımda müşterilerimizin başarısına odaklanıyoruz ve stratejik yönetim danışmanlığında yol gösterici bir partner olmaktan gurur duyuyoruz.

AVM kurulum aşamaları arasında konsept geliştirme, yer seçimi, tasarım, inşaat, kiracı seçimi ve operasyon hazırlıkları bulunur. Tüm süreçlerde gerekli olan danışmanlık hizmetini veriyor, gerekli bağlantıları sağlıyoruz.
AKA Danışmanlık, AVM ve Ticari Alanların geliştirilmesi, proje yönetimi, kiralama süreçleri, AVM yönetim danışmanlığı, bütçeleme hizmetleri ve finansal hizmetlerin tümünü aynı çatı altında vermektedir.

Gayrimenkul ve Perakende danışmanlık serüvenine 2017 de başlayan ve 2024 yılında ismi değişikliğine giden AKA DANIŞMANLIK, NAZMİ AKA tarafından kurulmuştur.
Perakende kariyerine 2012 yılında JLL’nin Erbil, Irak’ta işlettiği Family Mall alışveriş merkezinde Kiralama & Kiracı ilişkiler müdürü olarak başlayan Nazmi AKA, 2017 yılında CITY CENTER MALL OF SLEMANI projesinin yönetimini üstlenerek, ilk projesine başlamıştır. 2017-2019 yılları arasında Irak genelinde birçok projeye danışmanlık hizmeti veren AKA DANIŞMANLIK, 2020 yılında Kerkük şehrinde bulunan MALL OF KIRKUK projesinin Kiralama sürecini İZ Development şirketi ile birlikte üstlendi. 2021-2023 yılları arasında Mall Mart Turk Danismanlik ile Irak için ortaklık anlaşması imzalamış ve 2023’e kadar Irak genelinde 6 projenin yönetim ve kiralama süreçlerini yönetmiştir.

2024 yılında MALL OF KIRKUK AVM’nin yönetim ve kiralama sürecini devam eden AKA DANIŞMANLIK, her geçen gün hizmet kalitesinden ödün vermeden büyümeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi düşünce yapımız ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, iş dünyasında dönüşümü yönlendiriyoruz ve geleceğin liderlerini şekillendiriyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olurken, en yüksek etik standartlara ve profesyonellik ilkesine bağlı kalıyoruz.

0 +

Danışmanlık Hizmeti

Başarılı adımları birlikte attığımız yüzlerce danışanımız arasına katılın!

Neler Yapıyoruz?

Yönetim Danışmanlık Hizmetlerimiz

AVM Yönetimi

Müşteri İlişkileri Yönetimi, Kiracı İlişkileri Yönetimi, Aktivite Planlama Yönetim Danışmanlığı

Kiralama

Yurt İçi ve Yurt Dışı Kiralama, Perakende Danışmanlığı, Marka Karması Oluşturma

Etkinlik Yönetimi

Marka bilirnirliği ve satış artırımına yönelik etkinliklerin planlanması ve yönetimi

Süreç

Sınırlarınızı Yeniden Çizelim

01

Keşif

Proje keşfi ve araştırma süreçleri ile başlıyoruz, sizi ve iş ortaklarınızı dinliyoruz. Yapabileceklerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

02

Strateji Geliştirme

Proje detayları ve yönetim uç noktalarını planlıyoruz. Projenin en başından sonuna kadar stratejimizi belirliyoruz.

03

Uygulama

Stratejilerimizi hayata geçirirken tüm yönetim sürecinde birlikte adım atarak danışmanlık hizmeti sağlıyor, markanızın sınırlarını genişletiyoruz.

Hadi Başlayalım

Danışmanlık hizmetli al!

Yönetim danışmanlığında fark yaratan bir ekiple çalışın.

İş dünyasının karmaşık zorluklarını çözmek için uzmanlığımızı kullanarak, her adımda müşterilerimizin başarısına odaklanıyoruz; stratejik yönetim danışmanlığında yol gösterici bir partner olmaktan gurur duyuyoruz.

Nazmi Aka

Başlayalım

Ücretsiz bilgi almak için hemen harekete geçin!

Detaylı bilgi almak için bilgi formu doldurun!

Scroll to Top